Insta Repeat

Focení vlastních zad, nohou a třeba bot či ponožek? Proč prosím?

Nechci nikomu kazit radost, ale ptám se , proč to ti lidé dělají? Když se dají dělat krásnější fotky a také si spíše člověk může dané místo lépe vychutnat, než se s kamarády snažit vše naaranžovat, abych se stal jedním z mnoha instagramových šílenců?

Zde na tomto instagramovém profilu s názvem  Insta Repeat , už se někdo nad tímto jevem  pozastavil, a to z jednoho důvodu, opakujících se póz .

Nikdo nedělá nic špatného, ale to klišé, které z toho celého čiší, je neopomenutelné. No a proč jsem se nad tím teď tak zamyslel?  Ono mne to hloubá v duši již delší dobu, když pozoruji co se okolo děje. Focení nohou, pupíku a plavek, botiček a ponožtiček a pak velký fenomén záda.  No ale včera to už ale dostalo i trochu jiný nádech. Jak může někdo někomu zprotivit třeba návštěvu hezkého místa. Přišli takový dva instašílenci na vyhlídku Máj, chci si vyfotit údolí, ale musel jsem počkat, než proběhlo celé martyrium. Slečna evidentně inspirována dalšími šílenci, zaujala pózu na kraji skály, vyšpulila záda naranžovala se a partner ochotně fotil. Poté co se do fotili, sedli si na místo a hačali. Ja nad nim stál a čekal, nebyl jsem sám, naštěstí netrvalo dlouho a daní pochopili, že by si někdo chtěl to místo také zvěčnit.

Celé mne to přišlo jako šaškárna. Možná se to někomu líbí, ale když se zamyslím, vždy k tomu někoho potřebujete, musíte se naštelovat atd. To nemá s fotografií a momentem okamžiku, nic společného. Ale co, pokud se to někomu líbí, ať tak činí. Akorát nevím jestli dotyčnému dochází, že je jeden z milionu podobných nadšenců, co se takto fotí. No asi chtějí v duši všichni být influenceři a jako další jiní, prostě žádná originalita . .. 😉

 

Sdílej - Share

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nákupní košík
Scroll to Top
error: Alert: Content is protected !!