Jaroslav Nohel
“MODERNÍ UMĚNÍ = TO BYCH MOHL UDĚLAT TAKY + JO, JENŽE NEUDĚLAL.” CRAIG DAMRAUER

Jmenuji se Jaroslav Nohel

Několik let sním, o tom že svá díla ukáži světu. Sbíral jsem odvahu a mezi tím uběhl nějaký ten čas, kdy jsem se všechny poznání po  cestě, snažil zúročit.

Možná jsem fotograf, vždy jsem jim chtěl být, ale nepovažuji se za klasického fotografa. Možná jsem malíř, o tom jsem od mala snil, ale také si tak nemohu říkat. Je mne zadostiučiněním pracovat s obrazem, barvou a technikou samotnou. Všechny tyto možnosti, co dnes fotografie, malba, počítačová grafika nabízí,  jsou nevyčerpatelné v jejich kreativitě a kráse. Každý den po celém světě vzniká mnoho zajímavých děl a prací. Snažím se také přispět a snad každý den něco tvořím.

Osobně bych se chtěl o svojí tvorbu  podělit, pokud Vám připadá zajímavá, můžete mojí práci ocenit zakoupením fotografie či obrazu a podpořit mne tak i v dalším tvorbě.  Baví mne experimentovat, jak s barvou, tak i stylem tvorby, ať se jedná o fotografii, malbu či grafiku. Tvořím ve světě mezi barvami, kde se snažím zhmotnit své představy.

Maluji na plátno, zdobné papíry a jiné materiály. Vytvářím vlastní fotomontáže a grafiku. Skládám kaleidoskopické obrazce a s těmi si různě pohrávám. Používám olejové a akrylátové barvy, techniku airbrush a i speciální spreje, pro jak říkám, Domácí Graffiti .. Také se věnuji reklamní a dekorativní malbě, fotografii a grafice, ale to už jsem zmiňoval. Mám rád surrealismus, abstrakci, op art a dobře odvedenou práci .. Rád bych si splnil svůj sen, kdy bych mohl tvořit nová díla, obrazy, grafiky, fotografie a myšlenky.

Chtěl bych zde zaujmout svojí tvorbou a i originálním pojetím některých technik. Budu zde nabízet obrazy, fotografie , ale i textilní výrobky jako jsou trika, batohy a polštáře s originálním designem.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji vám za váš čas a zájem a pokud jsem vás opravdu oslovil, vítejte a vstupte do galeri

Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak vytvořit úžasná díla. Pokud nám tato láska imponuje, věci přicházejí tak nějak sami. Sami si nás hledají a nakonec najdou. Svět, a zvláště ten dnešní, moderní,  je úžasné místo pro naší vlastní kreativitu. Čerpat se dá ale i z minulosti, která nám zanechala nemalé dědictví. Teď je na nás, kdy tyto možnosti objevíme a využijeme.

J. (c) 2020

Welcome - Vítejte na webu

Poslední práce

Zde budu přidávat poslední práce, jak na kterých současně pracuji, tak i starší práce a další výtvory.

Categories

Accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. 

Nákupní košík
Scroll to Top
error: Alert: Content is protected !!