Půjčovna obrazů a fotografií

Nabízíme možnost, zapůjčit autorské dílo, pro komerční i nekomerční účely. Jedná se o autorská díla a nebo jejich obrazové kopie, ve fotografické tištěné podobě.

Myšlenka a podmínky zapůjčení obrazů či obrazových reprodukcí

Firmy a veřejnost

Nabízím možnost zapůjčení obrazů, obrazových reprodukcí či fotografií. Myšlenka zapůjčení těchto děl či jejich fotokopíí nabízí širokou škálu možností. Tyto práce si mohou zapůjčit jak jednotlivci tak i například firmy, do svých reprezentačních prostor, bary či restaurace a vytvořit tak proměnlivou galerii. Délku zapůjčení si každý určí sám jak je mu libo. Dále je možné díla zapůjčit na večírek či firemní akci a oživit tak atmosféru a zpestřit program. Díla jsou po dohodě možná odkoupit, jak v originálním provedení, tak i jako fotokopii

Film

Zapůjčení pro film a reklamu. Nabízím možnost zapůjčit díla ke komerčnímu užití. Díla se mohou po zapůjčení používat volně k užití v dekoraci, či pro filmování či focení, kdy se dle druhu pronájmu zaplatí patřičný poplatek. Autor si dále nenárokuje odměnu. Při použití těchto děl by měl být autor uveden v dokumentaci či titulcích.

Rekvizita či design

Díla se zapůjčují oproti záloze a pronájem se vypočítává z délky pronájmu jednotlivého díla, jeho velikosti a užití. Možnosti užití jsou:

-filmování a focení

-grafické užití

-tisk a media

Nákupní košík
Scroll to Top
error: Alert: Content is protected !!